Jdi na obsah Jdi na menu
 


Unavené duše

5. 7. 2009

Pojďte, pojďte, unavené duše hříchem. V nebi mám připraveno místo pro vaše duše, mojí milí. Klid, mír a nevýslovnou krásu. Tam, kde vaše srdce bolavá pookřejí a radostí se naplní. Kde cherubíni zpěvem svým vaše duše potěší. Kde bílé odění zlatem vykládané věnce vaše hlavy ozdobí. Loutnou pak můžete svého stvořitele velebit a chválit a svým zpěvem blažit.

Vaše tváře pozemskými starostmi zatížené a zamračené, kdo jiný nežli já je rozjasní. Ty tam, budou starosti i strasti. Jen klid, mír všeprostupující, nekonečná láska tam bude vládnout. Osvobozující a všeodpouštějící.

Podávám vám svoji ruku záchrannou. Čas kvapí, rozhodněte se, kam chcete jít. Zda mne budete následovat, či širokou cestou se ubírati budete. Tou, která vede k zatracení. Více možností k nápravě již nebude. Vše je jen na vás. Záleží, jak se rozhodnete. Stačí chtít. Vše vám dám. Království mé je bohaté. Svojí milost každé zbědované duši dám. Spěchejte, čas se krátí. Jsem připraven vám dát vše, co mám a vše, co vám tolik chybí. Víra pevná. Víra nezlomná. Víra ve mne, v mou existenci. Satanáš vás obchází, hledá slabá místa vaše, jak vás získat aby nebyl sám v propasti bezedné, kam bude uvržen. Vyzbrojte se silnou vírou, nenechte se zviklat jím. Jen silnou vírou dosáhnete vítězství. Jiné cesta není.                                                
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář